Inštitút Estetickej Laserovej Kozmetiky

komplexné centrum neinvazívnej liposukcie

Máte na nás otázku ?

laserovakozmetika@gmail.com

 

DomovAplikácia kyseliny hyalurónovej


Odstránenie vrások kyselinou hyalurónovou je v súčasnosti najvyhľadávanejšou metódou v oblasti estetickej medicíny. Kyselina hyalurónová je pre telo vlastná a prirodzená látka slúžiaca na omladenie a ako prevencia proti stárnutiu kože.

Vždy sa zvolí vhodný druh kyseliny, podľa miesta kde sa bude aplikovať a podľa stavu i  požiadaviek. Slúži na omladenie pleti, odstránenie vrások, modeláciu kontúr tváre, modeláciu lícnych kostí či brady.

Kyselina hyalurónová je tiež jedinečná pre úpravu pier, korekciu nezrovnalostí pier, alebo pre zväčšovanie pier. Tiež ňou vieme omladiť ruky a iné časti tela.

Pracujeme so špičkovými svetovými značkami Restylane, Pluryal, Teosyal.

Kyselina hyalurónová sa aplikuje injekčne priamo na potrebné miesto a vrásku tak zvnútra vyplní- odstráni. Efekt je viditeľný hneď, finálny výsledok sa však dostaví po cca. 3 týž. Klient dodržuje po aplikácii dobrý pitný režim. Po aplikácii klient nie je obmedzený vo svojich bežných ani pracovných činnostiach.

Potrebné množstvo, druh kyseliny ako aj  priebeh aplikácie Vám bude vysvetlený osobne pred aplikáciou na individuálnej konzultácii.

Telefonické objednávky

V prípade konzultácii nás možete kontaktovať
Objednať