Inštitút Estetickej Laserovej Kozmetiky

komplexné centrum neinvazívnej liposukcie

Máte na nás otázku ?

laserovakozmetika@gmail.com

 

DomovDermatokozmetické ošetrenia

Prístrojovými ošetreniami pleti si zabezpečujeme čistú, žiarivú a zdravú pleť. Dokážeme pri nich spojiť príjemné s užitočným a dokonale uvoľníme tiež telo aj myseľ.

Ponúkame najmodernejšie prístrojové metódy a ošetrujeme všetky typy pleti. Od bežnej-normálnej, cez zmiešanú a mastnú až po dehydrovanú,citlivú či zrelú pleť. Vítaní sú všetci klienti od „našich násťročných“ až po dôchodkový vek , dámy a rovnako aj páni.

Nezabúdajme, že len zdravá pleť je krásna...

DERMABRÁZIA - diamantová

Metóda, ktorá slúži k zlepšeniu vzhľadu pleti. Je to efektívne ošetrenie, dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek za pomoci diamantovej brúsiacej hlavice v kombinácii s vákuom.

Výsledkom je odľahčená, jemná pleť. Dochádza k redukcii pórov s odstránením ich obsahu. Efektívne a rýchlo zbaví Vašu pleť prebytočného mazu a nečistôt. Textúra kože sa zlepšuje a zjednocuje. Súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky.

Zákrok je určený najmä pre osoby s mastnejším typom pleti, pri problémoch s akné a nerovným povrchom pleti. Tiež je veľmi efektívny pri pigmentáciách a jazvičkách.

Ošetrenie je nebolestivé, prípadné začervenanie vymizne do pár hodín.

Metódu je vhodné kombinovať s ultrazvukovým čistením a rôznymi

LeD - laserovými technikami podľa individuálnych potrieb každého klienta.

DERMABRÁZIA - kryštalická, digitálna

Od diamantovej dermabrázie sa odlišuje svojou účinnosťou. Je to mikropočítačom riadený prístroj, ktorý odstráni odumreté kožné bunky za pomoci korundovaných kryštálov oxidu hlinitého a následne ju za pomoci vákua vtiahne do zbernej nádoby spolu s odstránenými nečistotami.

Pokožka je pružná, hladká a hebkejšia.

Oproti diamantovej dermabrázii je rozdiel hlavne v tom, že vieme nastaviť rôzne typy programov a vieme „obrúsiť“ aj hlbšie vrstvy kože pri závažnejších defektoch pokožky. / napr. STRIE A HLBŠIE JAZVY/.

Zákrok je určený najmä pre osoby s mastnejším typom pleti, pri problémoch s akné a nerovným povrchom pleti. Tiež je veľmi efektívny pri pigmentáciách a jazvičkách.

Ošetrenie je nebolestivé, prípadné začervenanie vymizne do pár hodín. Metódu je vhodné kombinovať s ultrazvukovým čistením a rôznymi Led - laserovými technikami podľa individuálnych potrieb každého klienta.

ULTRAZVUKOVÉ ČISTENIE PLETI

Táto metóda je v súčasnosti veľmi obľúbenou metódou čistenia pleti, nakoľko je bezbolestná a vysoko účinná. Žiadne nepríjemné naparovanie a bolestivé vytláčanie.

Klient má po vyčistení vysokofrekvenčným ultrazvukom pleť zbavenú všetkých nečistôt, prebytočného mazu. Póry sú krásne čisté a pleť je bez „čiernych bodiek“. V porovnaní s bežnými čisteniami, je to unikátna metóda, po ktorej nie je pleť červená, podráždená ani citlivá.

Vhodné pre všetky typy pleti. Pre mastnú, pórovitú so sklonom k akné. Ale tiež aj pre normálnu, zrelú či citlivú z dôvodu riadneho vyčistenia a omladenia.

Metódu je vhodné kombinovať s ultrazvukovým čistením a rôznymi Led- laserovými technikami podľa individuálnych potrieb každého klienta. /viac v sekcii: kombinované ošetrenia, metóda 3 krokov/.

RÁDIOFREKVENCIA

Rádiofrekvencia je ideálnym riešením na spevnenie ochabnutej pokožky tváre, krku aj dekoltu. Obnovuje a spevňuje kontúry. Redukuje prebytočné tukové vankúšiky a odstraňuje aj „dvojitý podbradok“.

V estetickej oblasti využíva už veľmi dlho. Rádiofrekvenčná vlna preniká do pokožky, približne 15-20 nm do tkaniva, kde zvyšuje teplotu a zahrieva bunky až na 48 stupňov . Takto sa stimuluje metabolizmus buniek, podporuje sa tvorba kolagénu a elastínu. Cielené prehriatie kolagénu a elastínu má za následok ich zmrštenie, čo vedie k okamžitému vypnutiu pokožky.

Pre zvýšenie účinku sa počas ošetrenia používajú gélové prípravky s cielenými účinkami.

Metódu je tiež vhodné kombinovať s rôznymi inými ošetreniami podľa želaného výsledku.

Ošetrenie je vysoko bezpečné a účinné a príjemné.

CHEMICKÝ PEELING MEDICINÁLNY

Chemický peeling je metódou pre zlepšenie stavu pleti. Nanášaním kyseliny glykolovej v určitej koncentrácii ,chemickým pôsobením sa znižuje súdržnosť odumretých povrchových buniek pokožky, čím dochádza k ich olupovaniu. Koža sa stimuluje, zlepšuje sa celkový vzhľad.

Zákrok je časovo nenáročný, trvá cca 10 až 15 minút.

Zmierňuje prejavy stárnutia ako napríklad: vrásky, pigmentácie, rozšírené póry, matná pleť, mastná pleť, nedostatok pružnosti. Veľmi vhodné pri aknóznej a problematickej pleti.

V ošetrovanej oblasti dochádza k miernemu začervenaniu, môže nastať pocit jemného pálenia, ktorý do pár hodín vymizne.

Klient nie je obmedzený vo svojich pracovných aktivitách. O prípadnej možnej predpríprave je dobre sa poradiť s odborníkom, pre dosiahnutie lepších výsledkov.

LED TERAPIA - RED & BLUE

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, predovšetkým však pre mastnú, problematickú pleť so sklonom k akné.

Je vhodné pre liečbu akné a zmierňovanie zápalových procesov a pre celkové ukľudnenie podráždenej pleti.

Celé ošetrenie je príjemné, za pomoci špeciálneho séra sa pleť ošetruje sondou.

Počas ošetrenia je povrch kože vystavený účinku tepla a zároveň vplyvu modrého svetla -vlnovej dĺžky 430nm a červeného svetla – vlnovej dĺžky 660nm.

Touto kombináciou sa v ošetrenej oblasti znižuje zápal, počet baktérií, zrýchli sa regenerácia kože, zlepšuje sa látková výmena.

Ošetrenie je veľmi vhodné kombinovať aj s inými procedúrami po konzultácii.

Po procedúre nie je klient nijako obmedzený.

HF OZÓNOVÁ TERAPIA

Toto ošetrenie je najvhodnejšie pre mladistvú, problémovú pleť so sklonom k akné.

No je však vhodné aj pre ostatne typy pleti- po vyčistení, na prekrvenie tkaniva, pre udržiavanie zdravého stavu a vzhľadu pokožky.

Vysokofrekvenčným prístrojom, na konci ktorého je sklenená hlavica sa prechádza po pleti. Keď priblížime hlavicu k pokožke, dochádza k ionovému výboju. Pri pohybe po pleti sa mení okolitý vzduch na ozón.

Vynikajúco slúži na prietoku krvi, na dezinfekciu pokožky ,má antiseptické a dezinfekčné účinky. Výborný pre stiahnutie pórov samostatne, aj po čistení pleti. Vhodný pri akné aj pri exémoch a psoriáze.

Samotné ošetrenie je nebolestivé a časovo nenáročné a dosahuje veľmi dobré výsledky v krátkom časovom období.

Tiež sa veľmi dobre kombinuje rôznymi ošetreniami podľa očakávaných výsledkov a potrieb klienta.

HSR PROBE- TERAPIA - akné

Ošetrenie lokálnych ložísk so špeciálnou HSR sondou. Ošetruje sa akákoľvek forma akné. Účinkom rýchleho oteplenia z genetického materiálu baktérií P. Acnes,ktoré sú prítomné v mazových žľazách, sa začnú „prepisovať“ špeciálne proteíny. Sú to tzv. Heat shock proteíny (proteíny indukované vysokou teplotou).

Spôsobujú samoničenie baktérií. HRS sonda vysiela intenzívne teplo na pokožku, ktoré spúšťa tvorbu týchto bielkovín a zároveň záhubu baktérií.

Vysielanie tepla prebieha v impulzoch, pre maximálnu ochranu okolitého tkaniva.

Klient nie je po ošetrení nijako obmedzený v bežných činnostiach.

Ošetrenie je veľmi vhodné skombinovať s ďalšími procedúrami po konzultácii.

FACELIFTING - laser-ultrazvukový

Liftingové ošetrenie, ktoré je príjemné s okamžitými viditeľnými výsledkami.

Počas ošetrovacieho programu popri pôsobení ultrazvuku, pôsobí aj laser. Pre koho je ošetrenie vhodné? Pre všetkých, u ktorých sa prejavia prvé známky stárnutia kože. Pre ženy po 25-ke aj pre zrelé ženy.

Celý program sa využíva na zlepšenie pružnosti pleti, na redukciu ochabnutej kože, k liftingovému ošetreniu.

Následkom silného tepelného účinku ultrazvuku sa zahrievajú tkanivá až do hlbších vrstiev. Zvyšujú sa biochemické pochody a metabolizmus. Posilňujúci účinok lasera blahodarne doplňuje a umocňuje samotný výsledný efekt, nakoľko laser zohráva významnú úlohu pri omladzovaní pokožky.

Na ošetrenie sa používajú termostabilné prípravky.

Ošetrenie trvá krátko, odporúčaný počet opakovaní je nutné prekonzultovať s odborným personálom.

FACELIFTING - LED AGING terapia

Jedná sa o svetelný lifting kože, ktorý dosiahneme pulzujúcim červeným svetlom o vlnovej dĺžke 660 nm. Tento lifting je neinvazívny, ale veľmi efektívny.

Ošetrenie je vhodné pre redukciu vrások a spevnenie v staršom veku, ale môže tiež poslúžiť ako prevencia a vzpruha.

Celý priebeh je príjemný a nebolestivý, klient relaxuje. Metabolizmus sa zlepšuje a pulzujúce červené svetlo pôsobí regeneračne. Vhodné pri jemných vráskach, ale aj pri ochabnutej, hypotonickej, unavenej pleti.

Počas ošetrenia vždy používame účinné séra a gély pre optimálny prienik svetla do kože.

Prvý efekt môžeme pozorovať prakticky už po prvom ošetrení.

O vhodnom počte opakovaní sa poraďte s odborníkom.

LIFTING OČNÉHO OKOLIA

Ak Vás trápia jemné vrásky v okolí očí, ochabnutá pleť bez jasu alebo pôsobíte unaveným dojmom- máme tu pre Vás riešenie...

Toto ošetrenie spočíva v niekoľkých krokoch, je príjemné a časovo nenáročné. Je vhodné pre klientov po 3O-ke a pre zrelý vek.

Po odlíčení sa do oblasti očného okolia nanáša špeciálne sérum s vitamínom C, na rozjasnenie a presvetlenie. Následne sa za pomoci chladivého gélu očné okolie ošetruje liftingovým programom- laser-ultrazvukovou sondou.

Spolupôsobením týchto technológii dosiahneme okamžitý lifting a vypnutie kože. O vhodnom počte opakovaní sa poraďte s odborníkom.

/lifting očného okolia je vhodné kombinovať s ošetrením VITAL INJECTOR alebo s kyselinou hyalurónovou/

TERMOLIFTING OČNÉHO OKOLIA

Ide o uvoľňujúcu, relaxačnú procedúru, kde dokonale odpočinie nie len Vaše telo ale aj myseľ a to s úžasným „ benefitom“ v podobe krásnej pleti.

Ošetrenie zahŕňa ošetrenie tváre, krku aj dekoltu. Masáž sa prevádza hlavicou, ktorá je príjemne teplá, vyžaruje aj svetelnú terapiu a postupne sa zahrieva až na 39 stupňov. To má za následok, nie len dokonalé uvoľnenie tkaniva, ale tiež aj spevňujúci účinok. Pleť je prekrvená a po masáži zbavená toxínov.

Po ukončení sa nanesie špeciálny liftingový alebo vitamínový krém, podľa potreby klientky.

TERMO-KOZMETICKÁ MASÁŽ – Led aging

Ide o uvoľňujúcu, relaxačnú procedúru, kde dokonale odpočinie nie len Vaše telo ale aj myseľ a to s úžasným „ benefitom“ v podobe krásnej pleti.

Ošetrenie zahŕňa ošetrenie tváre, krku aj dekoltu. Masáž sa prevádza hlavicou, ktorá je príjemne teplá, vyžaruje aj svetelnú terapiu a postupne sa zahrieva až na 39 stupňov. To má za následok, nie len dokonalé uvoľnenie tkaniva, ale tiež aj spevňujúci účinok. Pleť je prekrvená a po masáži zbavená toxínov.

Po ukončení sa nanesie špeciálny liftingový alebo vitamínový krém, podľa potreby klientky.

S LIGHT – liečba svetlom

Prístroj S – LIGHT je novinkou v Košiciach a patrí k novej generácii fototerapeutických systémov / PDT- Photodynamic therapy/.

Prináša mnohé inovácie a vylepšenia v ošetrovacích programoch.

Štandardom sú vysoká kvalita a široké možnosti ošetrení.

Bez poškodenia kože, bez začervenania a úplne bezbolestne!!! Klient si pohodlne leží a relaxuje a S – LIGHT prístroj pracuje a lieči!!!

Ošetrenie je vhodné pre mužov aj ženy bez ohľadu na vek. Vhodné aj na mladú a aknóznu pleť- kde sú vynikajúce výsledky. Neslúži len na tvár, môžeme ho použiť kdekoľvek na tele- napr. pre zlepšenie celulitídy.

Prístroj rieši a lieči:
Červené svetlo: 630 nm:

  • OMLADENIE a LIFTING / rejuvenizácia a posilnenie kolagénových vlákien/
  • SEBOREA / upokojuje a to akékoľvek začervenanie a podráždenie kože/
  • HOJENIE rán / liečba po zákrokoch/


Modré svetlo: 415 nm:

  • LIEČBA AKNE a bakteriálnych ochorení
  • ROZŠÍRENÉ PÓRY A MASTNÁ PLEŤ


Zelené svetlo: 560 nm:

  • ZOSVETLENIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN
  • PODPORA RASTU VLASOV


Žlté svetlo: 590 nm:

  • REJUVENIZACIA PLETI
  • RIEŠENIE VASKULÁRNYCH – CIEVNYCH PROBLÉMOV


RELAXAČNÁ KOZMETICKÁ MASÁŽ – klasická

Pod rukami profesionálov Vám esenciálne bio- oleje prenikajú hlboko do pokožky a dodávajú jej blahodarné účinky a povzbudzujú základné funkcie pokožky. Po masáži je pokožka prekrvená a rozžiarená.

Kozmetická masáž oddeľuje starnutie pleti. Patrí medzi účinné prípravky v boji so starnutím pokožky. Pôsobí na všetky tri vrstvy kože a tým zabraňuje ochabnutiu a prejavom starnutia. Zlepšuje prekrvenie. Tlakom masírujúcich prstov sa odstraňujú mazové zátky a uvoľňujú sa vývody potných a mazových žliaz. Ak masáž pôsobí na mimické svaly, odstraňuje sa z nich kyselina mliečna a tým klesá únava.

Vhodné relaxačné ošetrenie.

ODSTRAŇOVANIE „DVOJITEJ BRADY“

Pri tomto ošetrení je nutné sa neinvazívnym spôsobom venovať nie len podkožnému tuku v oblasti podbradku, ale zároveň aj spevňovaniu pokožky a to aj na krku.

Ideálnym riešením je rádiofrekvencia, ktorá spevňuje a tvaruje. Tiež odporúčame v „ťažších“ prípadoch využiť spolupôsobenie ultrazvuku a lasera.

Možná jej aj kombinácia s mezoterapiou s liftingovým efektom.

Netreba zabúdať , že u každého klienta prihliadame na individualitu a preto u každého vieme zvoliť iný vhodný postup.

Odborník pri osobnej konzultácii určí - podľa množstva tuku a stavu- najvhodnejší postup a počet opakovaní.

OŠETRENIE RIEDKYCH A PADAJÚCICH VLASOV

Toto ošetrenie môžu využiť klienti ako prevenciu, ale tiež aj ošetruje už vzniknutý problém.

Rieši problém s nadmerne vypadávajúcimi vlasmi, problematickou vlasovou pokožkou a nadmernou tvorbou mazu.

Prístrojom S LIGHT sa spustí program, ktorý pozostáva z kombinácie dvoch svetiel.

Červené slúži na posilnenie a regeneráciu a zelené je určené na podporu rastu vlasov. Je to výnimočne účinná terapia, úplne bezbolestná.

Toto ošetrenie je veľmi vhodné skombinovať s vlasovou mezoterapiou VITAL HAIR,/ ktorá je bližšie opísaná v sekcii VITAL INJECTOR/.

Telefonické objednávky

V prípade konzultácii nás možete kontaktovať
Objednať