Inštitút Estetickej Laserovej Kozmetiky

komplexné centrum neinvazívnej liposukcie

Máte na nás otázku ?

laserovakozmetika@gmail.com

 

DomovKombinované prístrojové ošetrenia

JEDINEČNOSŤ KOMBINOVANÝCH OŠETRENÍ SA ZAKLADÁ NA DLHOROČNÝCH SKÚSENOSTIACH A NAJMODERNEJŠÍCH POSTUPOCH V OBLASTI ESTETICKEJ DERMATOKOZMETIKY. SÚ ZOSTAVENÉ TAK, ABY POSKYTLI A PRINIESLI TIE NAJDOKONALEJŠIE VÝSLEDKY.

LED TERMOLIFTING

Je to tepelné ošetrenie, ktoré sa vykonáva špeciálnou LED BRH hlavicou. Súčasným pôsobením tepla a červeného svetla vlnovej dĺžky 660 nm, sa zrýchľuje regenerácia kože.
Ošetrenie je vhodné využívať nie len pri vráskach a starnúcej koži, ale tiež na zlepšenie látkovej premeny, regeneráciu pokožky, vypínanie a omladenie- LIFTING.
Vhodné pre ošetrenie tváre, krku aj dekoltu. Celá procedúra je príjemná, klient relaxuje. Je možné to skombinovať s predchádzajúcim ultrazvukovým čistením, alebo s dermabráziou pre maximálny liftingový účinok.

Pleť je po procedúre, nádherne jemná, hladká a žiari!

KOMBINOVANÁ LIEČBA AKNÉ

Kombinované ošetrenie v sebe spája tri metódy , ktoré vedú k dokonalej pleti. Preto hovoríme o tzv. metóde troch krokov.

V prvom kroku sa prevedie ošetrenie: ultrazvukové čistenie pleti. Táto metóda je v súčasnosti veľmi obľúbenou metódou čistenia pleti, nakoľko je bezbolestná a vysoko účinná. Klient má po vyčistení vysokofrekvenčným ultrazvukom pleť zbavenú všetkých nečistôt, prebytočného mazu. Póry sú krásne čisté a pleť je bez „čiernych bodiek“. V porovnaní s bežnými čisteniami, je to unikátna metóda, po ktorej nie je pleť červená, podráždená ani citlivá.

V druhom kroku sa na vyčistenú pleť nanáša a vpravuje sérum kyseliny hyalurónovej. Jej účinky pre pleť sú vynikajúce. Poskytuje dokonalú hydratáciu pleti zvnútra, zjemňuje a vyhládza kožu, tonizuje a rozžiaruje vzhľad pokožky. Pleť je po aplikácii kyseliny ako znovuzrodená.

V treťom kroku sa klientovi aplikuje led-svetelná terapia. Umocňuje to vstrebanie séra s kyselinou do najhlbších vrstiev. Pleť je vyhladená a zbavená vrások. Je viditeľne pevnejšia a použitím tretieho kroku celkový efekt omladenia vydrží až niekoľko týždňov. Led terapia dokonale vypne pleť a stiahne póry.

Výsledky po ošetrení touto metódou „TROCH KROKOV“ sú okamžite viditeľné. Metóda má u klientov veľký ohlas práve preto, že na výsledný efekt klient nečaká. Príďte sa aj Vy presvedčiť o účinnosti tejto metódy a Vaša pleť sa Vám odvďačí krásnym žiarivým vzhľadom.

LUXURY OŠETRENIE

Túžite po dokonale jemnej a vyčistenej pleti bez rozšírených pórov? Trápia Vás rôzne nedokonalosti ,vyrážky a jazvy? Chcete omladnúť a oslniť krásnou tvárou? Doprajte si LUXURY .

Luxury v sebe spája najmodernejšie medicinálne techniky pre krásnu pleť :

  • medicinálne ultrazvukové hĺbkové čistenie tváre
  • HF ozónovú terapiu tváre
  • Maska s obsahom séra kyseliny hyalurónovej


Prečo práve ošetrenie „LUXURY“???

Kombinované ošetrenie v sebe spája najúspešnejšie metódy , ktoré vedú k dokonalej pleti.

V prvej fáze ošetrenia sa prevedie medicinálne ultrazvukové čistenie pleti. Táto metóda je v súčasnosti veľmi obľúbenou metódou čistenia pleti, nakoľko je bezbolestná a vysoko účinná. Klient má po vyčistení vysokofrekvenčným ultrazvukom pleť zbavenú všetkých nečistôt, prebytočného mazu. Póry sú krásne čisté a pleť je bez „čiernych bodiek“. V porovnaní s bežnými čisteniami, je to unikátna metóda, po ktorej nie je pleť červená, podráždená ani citlivá.

V druhej fáze ošetrenia sa začne prevádzať ozónová HF terapia. Tá slúži na dokonalú dezinfekciu kože, na stiahnutie rozšírených pórov a skľudnenie podráždenej problémovej pleti. Výborné výsledky ozónu sa zaznamenávajú tiež pri aknóznej pleti.

Následne sa na vyčistenú pleť nanáša a vpravuje maska so sérom kyseliny hyalurónovej. Jej účinky pre pleť sú vynikajúce. Poskytuje dokonalú hydratáciu pleti zvnútra, zjemňuje a vyhládza kožu, tonizuje a rozžiaruje vzhľad pokožky. Pleť je po aplikácii ako znovuzrodená.

Výsledky po ošetrení touto metódou sú okamžite viditeľné. Metóda má u klientov veľký ohlas práve pre to, že na výsledný efekt klient nečaká. Príďte sa aj Vy presvedčiť o účinnosti tejto metódy a Vaša pleť sa Vám odvďačí krásnym žiarivým vzhľadom.

SCARLETT OŠETRENIE

SCARLETT je veľmi populárne ošetrenie vo všetkých vyspelých krajinách. Je to jediné ošetrenie svojho druhu , ktoré dokáže priniesť pleti rýchly a žiarivý vzhľad. Dokonale hĺbkovo vyčistí, nabije pleť vitamínmi a „zliftuje“ kožu.
Zahŕňa:

  • povrchovú diamantovú dermabráziu /zjemnenie pokožky/
  • hĺbkové vyčistenie profi- ultrazvukom /stiahnutie rozšírených pórov/
  • aplikáciu vitamínovej masky
  • lifting tváre / S - LIGHT fototerapy/

Dokonalé vyčistenie ,omladenie pleti a žiarivá koža v podobe tohto ošetrenia s vpravením vitamínov .
Klientovi sa počas ošetrenia zjemní pokožka prevedením diamantovej dermabrázie-povrchovej. Odstránime zvyšky suchej a zrohovatenej kože, zbavíme sa starých nánosov.

Následne sa prevedie ošetrenie: ultrazvukové čistenie pleti. Hĺbkové vyčistenie.

Táto metóda je v súčasnosti veľmi obľúbenou metódou čistenia pleti, nakoľko je bezbolestná a vysoko účinná. Klient má po vyčistení vysokofrekvenčným ultrazvukom pleť zbavenú všetkých nečistôt, prebytočného mazu. Póry sú krásne čisté a pleť je bez „čiernych bodiek“. V porovnaní s bežnými čisteniami, je to unikátna metóda, po ktorej nie je pleť červená, podráždená ani citlivá.

Na takto pripravenú kožu sa nanáša vitamínové sérum- maska. Jej účinky pre pleť sú vynikajúce. Poskytuje dokonalú hydratáciu pleti zvnútra, zjemňuje a vyhládza kožu, tonizuje a vitamín C  rozžiaruje vzhľad pokožky. Pleť je po aplikácii ako znovuzrodená.

V závere sa prevádza lifting tváre . Umocňuje to vstrebanie vitamínov do najhlbších vrstiev. Pleť je vyhladená a zbavená vrások. Je viditeľne pevnejšia a použitím liftingu - celkový efekt omladenia vydrží až niekoľko týždňov. Fototerapiou sa pleť viditeľne spevňuje a vypína.

Výsledky po ošetrení touto metódou „SCARLETT“ sú okamžite viditeľné. Metóda má u klientov veľký ohlas práve pre to, že na výsledný efekt klient nečaká. Príďte sa aj Vy presvedčiť o účinnosti tejto metódy a Vaša pleť sa Vám odvďačí krásnym žiarivým vzhľadom.

4D IPL RESURFACING

Pri tomto luxusnom ošetrení ide o akúsi „rekonštrukciu“ pleti. Ošetrenie patrí k najdokonalejšie prepracovaným v súčasnej dobe. Výsledky sú vynikajúce.

Ošetrenie v sebe spája, dermabráziu, kde sa odstránia všetky povrchové-odumreté vrstvy kože. Pleť sa zjemní a vyhladí a je pripravená na fotorejuvenizáciu pre hĺbkové omladenie pleti. /viac o fotorejuvenizácii v sekcii laserové zákroky/.

Po vykonaní fotorejuvenizácie sa prevedie svetelná S-LIGHT terapia, liečba svetlom rôznych vlnových dĺžok. Tam sa zvolí svetelná kombinácia, presne podľa potreby každého klienta, aby sme dosiahli požadovaný efekt.

O vhodnosti opakovania je nutné sa vždy osobne poradiť s odborníkom.

ZLATÝ LIFTING KRKU A DEKOLTU

Ošetrenie s kyselinou hyalurónovou a čiastočkami zlata.
Trápi aj Vás ochabnutý krk? Zaznamenávate pokles a prvé vrásky? Túžite po zvodne žiarivom dekolte? Máme pre Vás ideálne riešenie.

Toto unikátne ošetrenie je riešením pre spevnenie krku a dekoltu. Koža sa spevní, vypne, dekolt ostáva krásne žiarivý a pôsobí mladistvým dojmom.

Ošetrenie prebieha v niekoľkých krokoch. Najprv sa klientke vpraví do celej oblasti liftingové sérum s kyselinou hyalurónovou a to unikátnym prístrojom Vital injector. Tým zabezpečíme, že sa všetky cenné látky dostanú priamo do podkožia a kyselina hyalurónová krásne zhydraduje a omladí celú oblasť.

Potom sa nanáša špeciálna 15 min. kúra ,ktorá obsahuje čiastočky zlata a tie pokožku rozžiaria, zjednotia a vypnú.

V závere sa odstránia nevstrebané kúsky zlatej terapie a pleť je v obnovenom stave!

Ideálne riešenie pre všetkých ktorí túžia po nádhernej zamatovej pokožke. Odporúčaný počet ošetrení sa stanovuje podľa stavu kože a ochabnutia. Po ukončení ošetrenia však efekt pretrváva aj niekoľko mesiacov!

AKNE KOMBI

Toto ošetrenie v sebe spája ošetrenie najvhodnejšie pre mladistvú, problémovú p leť so sklonom k akné. No je však vhodne aj pre ostatne typy pleti- po vyčistení, na prekrvenie tkaniva, pre udržiavanie zdravého stavu a vzhľadu pokožky.

Vysokofrekvenčným prístrojom, na konci ktorého je sklenená hlavica sa prechádza po pleti. Keď priblížime hlavicu k pokožke, dochádza k ionovému výboju. Pri pohybe po pleti sa mení okolitý vzduch na ozón.

Vynikajúco slúži na prietoku krvi, na dezinfekciu pokožky ,má antiseptické a dezinfekčné účinky. Výborný pre stiahnutie pórov samostatne, aj po čistení pleti. Vhodný pri akne aj pri exémoch a psoriáze.

Nasleduje nastavenie vhodného svetelného programu: S LIGHT- liecba svetlom. Klientovi sa nastavuje program na mieru podľa problému pričom svetelné programy môžeme aj skombinovať. /viac v sekcii dermatokozmetické ošetrenia-liečba svetlom/.

BIELIACE WHITE OŠETRENIE

Ošetrenie je vhodné pre nejednotnú pleť so sklonom k pigmentáciám, pehám a solárnym škvrnám. Má zjednocujúci a presvetľujúci charakter, pleť je po ňom žiarivá a pôsobí sviežo.

V prvom kroku sa odstránia z povrchu zrohovatelé kožné bunky, nánosy „starej“ kože. Podľa typu pokožky klienta personál zvolí vhodný spôsob, metódu. Zrohovatelé čiastočky kože môžeme prebrúsiť dermabráziou, alebo si povrch zjemníme a očistíme ultrazvukovým prístrojom.

Do takto pripravenej kože aplikujeme mezoterapiou zosvetľujúce sérum s obsahom bieliacich prírodných látok.

Následne sa pripraví svetelná S –LIGHT terapia, kde sa volí program na zosvetlenie pigmentácií.

LIFTING LUX OŠETRENIE

Ošetrenie má silný liftingový efekt. Pleť je po ňom krásne vypnutá a pôsobí mladistvo a sviežo.

V prvom kroku sa odstránia z povrchu zrohovatelé kožné bunky, nánosy „starej“ kože. Podľa typu pokožky klienta personál zvolí vhodný spôsob, metódu.

Zrohovatelé čiastočky kože môžeme prebrúsiť dermabráziou, alebo si povrch zjemníme a očistíme ultrazvukovým prístrojom.

Do takto pripravenej kože aplikujeme mezoterapiou liftingové sérum s obsahom kyseliny hyalurónovej pre dokonalé vypnutie a hydratáciu.

V závere sa aplikuje svetelná S –LIGHT terapia, kde sa volí program na podporu tvorby kolagénu, regeneráciu a vypnutie pleti.

Telefonické objednávky

V prípade konzultácii nás možete kontaktovať
Objednať