Inštitút Estetickej Laserovej Kozmetiky

komplexné centrum neinvazívnej liposukcie

Máte na nás otázku ?

laserovakozmetika@gmail.com

 

DomovLiposukčné centrum


V našom inštitúte sa venujeme aj postave. Sme najväčším centrom neinvazívnej liposukcie a komplexne sa zameriavame na individuálne potreby každého klienta. Kombinujeme tiež tzv. „balíky na mieru“ a zostavujeme ich tak, aby bol efekt čo najlepší. Máme dlhoročné skúsenosti a preto dosahujeme výborné výsledky.

Poskytujeme metódy na odbúranie tuku, formovanie postavy, odstraňovanie celulitídy, lymfodrenáž pre naštartovanie lymfatického systému a.i.

Samotný názov procedúr však mnohokrát klientom nič nehovorí. Preto sa v praxi stretávame s tým, že klient si nevie vybrať vhodnú metódu.

Je teda dôležité, aby ste sa najprv objednali k odborníkovi na osobnú konzultáciu. Odborník Vám presne stanoví ošetrenie, alebo kombináciu vhodných ošetrení na mieru. Treba prihliadať na individualitu každého klienta a preto práve ošetrenie, ktoré zabralo „Vaším známym“ nemusí zabrať aj Vám.

 • KRYOLIPOLÝZA

 • TURBO KRYOLIPOLÝZA

 • KAVITÁCIA ULTRAZVUKOM

 • RÁDIOFREKVENCIA

 • LYMFATICKÁ MASÁŽ SONODERM XXL

 • RELAXAČNÁ PRÍSTROJOVÁ MASÁŽ

 • INJEKČNÁ LIPOLÝZA : VITAL SLIM

 • OŠETRENIE STRIÍ

KRYOLIPOLÝZA

Kryolipolýza je metóda riadeného zmrazovania tukových buniek na vybranej časti tela, pričom dochádza k procesu zvanému apoptóza - programového odumretia tukových buniek a ich následnému postupnému prirodzenému vylúčeniu z organizmu. Je to prevratná , efektívna, bezpečná, lekársky overená, bezbolestná metóda odstraňovania tuku bez vedľajších účinkov, s trvalým výsledkom. Kryolipolýza zasahuje LEN tukové tkanivá a nijakým spôsobom neovplyvňuje okolité orgány.

Kryolipolýza je v súčasnosti považovaná za najefektívnejšiu neinvazívnu metódu odstraňovania telesného tuku. Certifikovaný prístroj najnovšej generácie pracuje so systémom veľmi presného nastavenia teploty a vákua (sanie). Vákuová mraziaca hlavica sa prikladá na miesto s vysokým obsahom tuku. Podtlakom dochádza k nasatiu problematických partií do sacieho priestoru tejto hlavice. K riadenému zmrazovaniu dochádza prostredníctvom mraziacich plôch vo vnútri aplikačnej hlavice. Úbytok tukových buniek je trvalý a na určitú oblasť postačí 1 až 3 ošetrenia. Doporučuje sa kombinovať s lymfatickou masážou a inými procedúrami.

Správny typ ošetrenia Vám navrhne školený personál a to s prihliadnutím na zdravotný stav a množstvo tuku. Nutnosť individuálnej konzultácie.

TURBO KRYOLIPOLÝZA

Je to kryolipolýza, ktorá je účinnejšia a silnejšia. Spája v sebe ošetrenie vysokého zamrazenia tuku v kombinácii so SOFT LASEROM pre dokonalú postavu za krátky čas.

Prečo práve metóda TURBO so softlaserom? V čom spočíva?

 • Táto metóda sa líši od bežných klasických kryolipolýz vyššou účinnosťou nakoľko parametre prístroja dovoľujú intenzívnejšie teplotné ošetrenie pri kratšom čase. Celková procedúra trvá cca 20 min.

 • Mraziace platne sa zamrazujú -mrazí sa až do -10 stupňov, čo pôsobí na tukové tkanivo deštrukčne - oproti pôvodným ošetreniam

 • Pri výkone mrazenia v samotnej hlavici dochádza k druhej fáze ošetrenia, kde sa zvolené miesto ošetruje SOFT LASEROM, ktorý znásobuje rozpustenie tukových buniek, podporuje tvorbu kolagénu a navyše vypína pokožku, pomáha spevňovať a odstraňuje strie.

Doporučuje sa kombinovať s lymfatickou masážou a inými procedúrami. Správny typ ošetrenia Vám navrhne školený personál a to s prihliadnutím na zdravotný stav a množstvo tuku. Nutnosť individuálnej konzultácie.

KAVITÁCIA

Špičkový certifikovaný prístroj SONODERM XXL od popredného výrobcu zdravotných zariadení - Vám zabezpečí okamžité zoštíhlenie a odstraňuje aj ťažké formy celulitídy.

Prístroj umožňuje nastavenie a výber vhodného programu ako aj intenzity.

USG vlna dokonale pracuje v podkoží a rozbíja tukové zhluky okamžite. Samotné základné ošetrenie trvá cca.20 minút /lokalitu pri vysokej intenzite. Zákazník pritom nie je nijako obmedzený ani nemá nepriaznivé pocity. Naopak. Ošetrenie je príjemné, pripomínajúce masáž.

Ošetrenie je veľmi vhodné pre dokonale vytvarovanie postavy, zoštíhlenie a na všetky formy celulitídy, aj na veľmi ťažké formy.

Ultrazvuk je nebolestivý a pritom ošetrenie je vysoko efektívne.

Efekt vidno okamžite po ošetrení, odporúčajú sa však viac ošetrení. Po ošetrení sa klient vracia do bežného pracovného života, nie je nijako obmedzený. Vhodná je aj lymfatická masáž pre rýchlejšie odplavenie škodlivín z tela.

Doporučuje sa kombinovať s lymfatickou masážou a inými procedúrami. Správny typ ošetrenia Vám navrhne školený personál a to s prihliadnutím na zdravotný stav a množstvo tuku. Nutnosť individuálnej konzultácie.

RÁDIOFREKVENCIA

Rádiofrekvencia je ideálnym riešením na spevnenie ochabnutia pokožky, kontúr tela a modeláciu. Redukuje prebytočné tukové vankúšiky a odstraňuje celulitídu.

V estetickej oblasti využíva už veľmi dlho. Rádiofrekvenčná vlna preniká do pokožky, približne 15-20 nm do tkaniva, kde zvyšuje teplotu a zahrieva bunky až na 48 stupňov . Takto sa stimuluje metabolizmus buniek, podporuje sa tvorba kolagénu a elastínu. Cielené prehriatie kolagénu a elastínu má za následok ich zmrštenie, čo vedie k okamžitému vypnutiu pokožky.

Pre zvýšenie účinku sa počas ošetrenia používajú gélové prípravky s cielenými účinkami.

Ošetrenie je vysoko bezpečné a účinné. Doporučuje sa kombinovať s lymfatickou masážou a inými procedúrami. Správny typ ošetrenia Vám navrhne školený personál a to s prihliadnutím na zdravotný stav a množstvo tuku. Nutnosť individuálnej konzultácie.

LYMFATICKÁ MASÁŽ – ULTRAZVUKOM

Správne fungovanie lymfatického systému je pre nás kľúčové, pretože práve vďaka nemu sa z tela odplavujú odpadové látky a toxíny.

Nedostatkom pohybu, zlým stravovaním a životosprávou dochádza k spomaleniu lymfy a zanášaniu tela. To má za následok vznik celulitídy, zavodňovanie organizmu a pocit ťažkých nôch.

Ultrazvuková lymfatická masáž je príjemná a časovo nenáročná procedúra.

Stimuluje odvádzanie škodlivín z tela, obnovuje priechodnosť lymfy a aktivuje lymfatický systém. Telo sa rýchlejšie detoxikuje a dochádza aj rýchlejšiemu znižovaniu hmotnosti. Veľmi výrazne pomáha pri ostatných procedúrach pre odtránenie celulitídy a tiež slúži ako prevencia pri kŕčových žilách.

RELAXAČNÁ MASÁŽ - ULTRAZVUKOM

Relaxačná prístrojová masáž sa líši od klasickej ručnej práve tým, že spodné končatiny sa masírujú ultrazvukom. Ošetrenie je príjemné , prevádza sa za použitia vodivého gélu. Špeciálny prednastavený ultrazvukový program uvoľní končatiny, rozprúdi krvný obeh. Vyvoláva stav celkovej relaxácie, odstraňuje svalové kŕče a vysilenosť. Pomáha pri pocite ťažkých nôh. Táto masáž je vhodná výlučne pre dámy, zameriavame sa na dolné končatiny . Pokožka je po ošetrení svieža, hebká a vypnutá.

INJEKČNÁ LIPOLÝZA

Je to unikátne, prevratné , bezbolestné a krátke , ambulantné ošetrenie, kde sa klient zbaví tuku aj celulitídy takmer na počkanie. Po prvý krát v histórii neinvazívnej liposukcie môžeme hovoriť aj o liečbe obezity a modelácii kontúr tela!

Do oblasti podkožia, teda tuku, sa vpravujú látky rozpúšťajúce tukové bunky, plošne, bezbolestne- prístrojom VITAL INJECTOR. Účinná látka : Mesoline slim,al. bodyfirm sa teda aplikuje množstvom mikrovpichov do problémových partií . Akoby klient dostal „tukožrútske mikro- injekcie“.

Kombináciou týchto prípravkov sa dosahuje zlepšenie prieniku účinných látok do bunky a  odbúravanie tuku i celulitýdy sa 100- násobne zvyšuje. Viditeľne a v kratšom čase.

Produkty Mesoline Slim & Bodyfirm eliminujú lokalizované tukové zásoby, zmierňujú efekt pomarančovej kože, obnovujú pevnosť a plnosť kože. Stimulujú tiež prirodzenú lymfatickú drenáž. Hlavnými účinnými zložkami sú : fosfatidylcholín a kyselina deoxycholánová. Prídavné zložky sú L carnitín, kofein,Centella Asiatica, Ruscusu aculeatus a kremík. boli vyvinuté vo výskumných laboratóriách MD Skin Solutions, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom kvality pre kozmetické aj zdravotnícke výrobky a spĺňajú všetky postupy, označenia a certifikácie EN ISO 13485:2012.

Preto toto ošetrenie poskytuje klientom záruku tej najvyššej kvality a efektu. Ktoré oblasti sa ošetrujú? Ošetrovať možno ktorékoľvek oblasti so súvislou vrstvou tuku i celulitídy, najčastejšie sú to oblasť brucha, pásu, bokov, stehien. Veľmi obľúbenou lokalitou je dvojitá brada, paže a kolená. Ošetrenie sa využíva aj na korekciu nepravidelností po klasickej liposukcii..

Je zákrok bolestivý?

Bolestivosť je minimálna až žiadna. Zákrok vykonávame mezoterapeutickou pištoľou, jedinou svojho druhu, kde vďaka rýchlosti vpichu a veľmi jemnej ihly bolesť temer neregistrujete. U citlivých klientov možno naniesť anestetický krém a tak klient necíti nič.

ODSTRAŇOVANIE STRIÍ

Strie sa ošetrujú viacerými spôsobmi, slúži na to niekoľko ošetrení, avšak najvhodnejšie je klientovi po osobnej konzultácii zvoliť postup určený výhradne jemu.

Všetko závisí od toho, ako dlho a v akom rozsahu je koža poškodená. Strie sa ošetrujú napríklad metódou zbrusovania povrchovej kože, čím dochádza k jej následnému vyhládzaniu a obnovovaniu. Ďalej sa využíva liečba svetlom, ktoré obnovuje povrch kože, stimuluje tvorbu kolagénu a tiež vyhládza i zjednocuje povrch .

Vynikajúco sa tiež osvedčila metóda fotorejuvenizácie, ktorá je veľmi účinná pri jazvičkách, zjednotení farebného tonusu a celkového zlepšenia stavu kože a elasticity.

Aj laser-ultrazvukové ošetrenie, ktoré pôsobí v podkoží a tiež vyhládza povrch je účinné. Zlepšuje vzhľad, prekrvuje tkanivo a zjemňuje strie. Vieme tiež využiť metódu chemickélo peelingu, v určitých prípadoch, pretože je učený na zlepšenie celkového povrchu kože. Tiež pôsobí na zjemnenie jazvičiek.

Telefonické objednávky

V prípade konzultácii nás možete kontaktovať
Objednať