Inštitút Estetickej Laserovej Kozmetiky

komplexné centrum neinvazívnej liposukcie

Máte na nás otázku ?

laserovakozmetika@gmail.com

 

DomovVital INJECTOR ošetrenia


Vital Injector je unikátny prístroj riadený mikropočítačom, určený na zjednodušenie injekčnej plošnej aplikácie danej látky. Prístroj vďaka svojej jedinečnosti získal prestížne ocenenie v Monacu.

VITAL INJECTOR je primárne určený na plošnú aplikáciu kyseliny hyalurónovej. Vieme ním však poskytnúť aj širokú škálu iných, mezoterapeutických ošetrení. Malinkými mikrovpichmi dokážeme aplikovať látku aj do väčšej plochy. Prístroj pracuje komfortne, v podtlaku, čo zabezpečuje minimálnu bolestivosť a citlivosť počas zákroku.

 • VITAL SKINBOOSTER
 • VITAL MEZOTERAPY
 • VITAL MEZOLIFT
 • VITAL MEZO –HAIR

VITAL SKINBOOSTER

Je to pohodlná aplikácia výplňového materiálu najkvalitnejších svetových značiek kyseliny hyalurónovej. Nejedná sa o aplikáciu účinného séra. Pri ošetrení sa klientovi vpravuje produkt na báze pravej zosieťovanej kyseliny hyalurónovej.

Prístroj vital injector,ktorým sa zákrok prevádza bol predstavený a získal prestížne ocenenie na celosvetovej súťaži v Monacu- ako špička medzi omladzovacími technikami. Procedúra je určená k omladeniu pleti a funguje na báze obnovenia hydratácie, zlepšenia pružnosti, kvality a štruktúry kože. Doplnením kyseliny hyalúronovej a vitamínov sa prirodzene vyhladzuje pleť zvnútra, čím spôsobuje jej žiarivý vzhľad a vytvára tak ozajstný a dlhotrvajúci efekt.

Ošetrenie je vhodné na všetky typy pleti, rieši tiež problém so stopami a jazvami. Koža časom stráca svoju kvalitu – kolagénové a elastínové vlákna sa rozpadajú. Spôsob života, naše gény, zvyky a dokonca i počasie - to všetko sú faktory, ktoré ovplyvňujú stav našej pokožky. U niekoho je dopad týchto faktorov na pleť výraznejší, u niekoho sú následky menšie, ale u všetkých je (alebo bude) zmena patrná. Ošetrenie prirodzene omladzuje pleť a hydratuje ju zvnútra.

Pre koho a na čo všetko je ošetrenie vhodné?

 • Ošetrenie je vhodné pre všetkých, ktorí chcú mať krásnu, zdravú a žiarivú pleť.
 • Využíva sa v prvom rade na hydratáciu a zjemnenie vrások, zlepšenie kvality a štruktúry kože, jazvy po akné, kiahniach, pigmentácie a nerovnosti pleti.
 • Vhodné pre ženy ako aj mužov.
 • Omladzuje aj krk, dekolt, ramená, chrbty rúk, a iné

VITAL MEZOTERAPY

Je to profesionálna mezoterapia, ktorá zahŕňa aplikáciu séra: EGF TIGHT. Je doslova zázrakom pre Vašu pleť. Mezoterapiou aplikujeme komplex hydratačných a antioxidačných látok a 2% kyseliny hyalurónovej , do pokožky .

Dá sa o nej hovoriť ako o vitamínovej bombe pre pleť. Ideálna metóda pre lifting kože v akomkoľvek ročnom období.

Prečo práve tento produkt? A pre koho je to vhodné?

Je to rejuvenizačné a antioxidačné sérum s intenzívnym účinkom proti vráskam. Je vhodné pre ženy aj mužov rôzneho veku. Môže sa použiť na cielené omladenie, ale aj na bežnú hydratáciu po lete. Keď máte pocit, že je Vaša koža bez života a potrebuje zažiariť a vzpružiť. Tiež je vhodné aj ako prevencia proti stárnutiu kože. Obsahuje kokteil omladzujúcich, hydratačných, spevňujúcich a antioxidačných zložiek. Sérum obnovuje stratenú pevnosť a hydratáciu, posilňuje kolagénove vlákna. Hlavné účinné zložky?

 • kyselina hyalurónová 2% - nízkomolekulárna
 • hexapeptid 8- spevňujúci účinok podobný botoxu
 • DMAE 1 %- silný účinok proti vráskam
 • kyselina askorbová-silný antioxidant
 • sh Oligopeptide -1 – zvyšuje hladinu kyseliny hyalurónovej a kolagénu


Zodpovedá najvyšším štandardom kozmetiky a zdravotníctva. Séra z týchto laboratórii sa úspešne podieľajú pri riešení anti-agingových problémov a sú určené výhradne pre profesionálnu aplikáciu.

VITAL MEZOLIFT

S rastlinnými kmeňovými bunkami
Ide o profesionálne ošetrenie, kde sa systémom mezoterapie vpravuje do pokožky ampulka s peptidmi a rastlinnými kmeňovými bunkami, ktoré v roku 2012 vyhrali cenu za najlepšie kozmeticky inovatívne účinné látky.

Starnutím aj pokožka stráca podkožný tuk. Zmení sa kvalita kožných štruktúr, stráca sa pružnosť, objavujú sa aj prvé vrásky.

Adipofill´in stimuluje rast podkožného tuku, tým znižuje tvorbu vrások. Progeline je peptid, ktorý výrazne znižuje tvorbu progerinu, ktorý je tiež zodpovedný za starnutie pleti.

Spoločne napomáhajú regenerácii kožných buniek, výrazne znižujú hĺbku vrások, napomáhajú tvorbe kolagénu.

Tieto účinné látky pomocou rastlinných kmeňových buniek, majú schopnosť preniknúť do hlbších vrstiev pokožky a tam reaktivujú obnovujúci proces. Spomaľuje sa starnutie pleti, nastane viditeľné a pozorovateľné omladenie pokožky.

Účinné látky: Adipofill´in-látka vypĺňajúca vrásky, Progeline peptid-reguluje tvorbu kolagénu, Argánova rastlinná kmeňová bunka, kyselina hyalurónová.

VITAL MEZO – HAIR

Ide o ošetrenie, pri ktorom riešime problém vypadávania vlasov, stimulujeme rast vlasov, bojujeme proti voľným radikálom, zlepšujeme mastný stav vlasovej pokožky a tým všetkým zlepšujeme kvalitu a zdravie vlasov.

Ošetrenie je vhodné pre osoby, ktoré trápi tiež hormonálne či dedičné vypadávanie vlasov. Aplikuje sa špeciálne sérum, ktoré vyživí vlasové folikuly aj pokožku hlavy. Obsahuje účinné látky: Cooper peptidov, vitamíny B3,B5,B6, aminokyseliny, rastlinné kmeňové bunky, koenzým Q10, minerály . Ohromí Vás svojimi vynikajúcimi výsledkami.

Telefonické objednávky

V prípade konzultácii nás možete kontaktovať
Objednať